REFERENCE

K Renatě Novákové jsem šla po dlouhém zvažování a váhání. Nakonec jsem byla příjemně překvapena profesionálním, ale zároveň lidským přístupem. Samotné povídání bylo taktéž profesionální, přínosné a velmi poučné. Mohu vřele doporučit Renátu Novákovou...příjemný človíček, který ví co říká.
Jana Samková Masérka
K Renči jsem šla na konzultaci, protože jsem chtěla zhubnout a dozvědět se také něco tom, jak správně hubnout a hlavně, jak si pak váhu udržet. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které jsem na internetu nikde nenašla, ale hlavně jsem si měla s kým popovídat beze studu a měla jsem pocit, že se o mě někdo zajímá. Naučila mě, jak si správně sestavit jídelníček, co všechno by měl obsahovat. Udělala mi jídelní plán na míru, podle kterého se řídím a jídla mi chutnají. Rozhodně ji můžu doporučit.
Iveta Zarembová
Ahoj Reni, moc děkujeme za půjčení Bemeru. Já jsem si to dávala na bedra. Cítím zlepšení, že po chůzi už nemám až tak velké pnutí. Dceři jsem to dávala na ten žaludek. U ní je to složité, protože 14 dní byla bez léků, kvůli tomu zákroku. Bolelo ji to dost. Ted současně s Bemerem začala užívat léky, došlo ke zlepšení. Věřím, že i vlivem Bemeru.
Lubomíra Godulová

Ahoj Renčo, nemohu být dost vděčná za tvou pomoc se všemi mými zdravotními problémy, které na mě přišly toto léto. Kvůli tobě a tvé moudrosti a díky úžasným Bemer aplikacím, jsem si mohla užít svou dovolenou v Ostravě!!! Nebylo to snadné, pár dní po příjezdu do Česka mi byla diagnostikován pásový opar a celý seznam zdravotních problémů. Teprve poté, co jsem navštívila svého lékaře v NY, jsem se dozvěděla, že můj lékař NIKDY neviděl zotavení se z pásového oparu tak rychle jako já a že nemám žádné jizvy.

Co se týče vleklé boreliózy, potřebovala jsem na to dříve antibiotikum, ale je to nyní bez problémů, krevní testy vyšly perfektně!!! Problémy s karpálním tunelem v obou rukou se díky Bemeru zlepšují. 😊 V New Yorku existují zdravotnická centra, která nabízejí léčbu pacientů Bemerem, ale já jsem se rozhodla koupit jeden přímo pro nás, protože jsem byla s pozitivními výsledky tak spokojená, že jsem chtěla mít jeden dostupný kdykoli potřebuji.

Barbara Gajdoš

Ahoj Reni, tak jsem se s tím vším seznámila a můžu říct jen NÁDHERA 🙂 Takto dokonale připravené jsem to nečekala. I s nákupním seznamem. Vypadá to nádherně a snad to dokážu i sníst. Ale jelikož jím ráda, tak asi jo!!!!! Ještě jednou moc moc děkuji.
Eva Durichová
Vřele doporučuji a věřím, že každý, kdo najde odvahu a vyzkouší si to bude spokojen a překvapen.
Petra Horváthová
Velice jednoduché , efektivní a nadčasové řešení problému. Více rozumět svému tělu je definitivně plus. Tělo se dokáže regenerovat jen je třeba ho podpořit na správném místě. Děkuji Renato. Skvělá práce. Vřele doporučuji všem.
Petr a Barbara Gajdoš
Někdy udělá člověk rozhodnuti a až později zjisti, že bylo správné. To platí u mého dodavatele přístroje Bemer. Paní Renata Nováková přijela v domluvený termín a odborně nám přístroj předvedla a vše vysvětlila. Doporučila léčebné programy, průběžně se s námi spojila a zajímala se o naše zkušenosti s Bemer. Mohu ji jednoznačně doporučit.
Ivan Uhlíř
Renáta Nováková byla mým koučem v kurzu Jídlo jako radost. Díky ní se mi změnil život. Naučil jsem se žít podle nové životosprávy a cítím se výborně jak po fyzické tak i duševní stránce.
Miroslav Valek
Renáta se mi snažila pomoci v době mých chronických bolestí s trojklanným nervem skrze terapii Bemer. Poznala jsem ji jako člověka, který se o své klienty dlouhodobě a upřímně zajímá. Vždy jsem dostala obratem rady týkající se využití terapie Bemer i pro moje zdravotní problémy, které nejsou tak časté.
Martina Vlková
Paní Renátu znám od listopadu 2021 kdy mi doma prezentovala produkt Bemer. Vše důkladně vysvětlila a zapůjčila na měsíc na zkoušku. Po měsíci jsem se rozhodl tento produkt koupit. Po doručení mé zásilky mi vše znovu zopakovala,odpověděla na mé dotazy. Celou dobu jsme v telefonickém kontaktu,takže můžu řešit mé zdravotní problémy. S prací paní Renáty Novákové jsem velmi spokojen a doporučil bych ji dalším zákazníkům.
Rostislav Poncza
Ahoj Reni, mám dnes tak fain pocit. Jakoby všechno bude dobre. 💗
Kateřina Pospiechová
Dnes jsem spala bez probuzení 8 hodin. Cítím se skvěle. Jsem plná energie.
Libuše Bajtková
Reni, děkuji za energii a úžasnou relaxaci. Dnes jsem spala jako mimino, neskutečné. Je mi lépe. Děkuji.
Monika Potůčková
Ahoj Reni, musím ti to napsat. Dala jsem si večer ještě jednu aplikaci Bemer. Představ si, že jsem se dnes postavila bez berlí a normálně bez i chodím. Samozřejmě jsem opatrná, ale je to pokrok!!!
Alena Valentková
Ahoj Reni, jsem po těch včerejších barsech taková příjemně vyklidněná...kéž by mi to vydrželo. A hodně mi utkvělo v hlavě to, že mám pustit kontrolu. Díky:-)
Zuzana Wlodowska
Ahoj Reni, posílám zpětnou vazbu. První den jsem se cítila trochu pomlácená a unavená, ale to je tak vždycky, když se do něčeho hrábne a trefí se to do správného. Druhý den už se tělíčko začalo uvolňovat a uklidňovat. Podpořila jsem ho ještě Bicomem a začíná se krásně miláček hojit. Moc děkuji.
Barbora Machovská