Pomáhám ženám, které se v životě ztratily, znovu v sobě nalézt ženu,
která se o sebe dokáže postarat.

Renáta Nováková

Průvodkyně zdravým životním stylem pro ženy

Odborný poradce firmy Bemer

„Věk je jenom číslo, záleží na tom, jak se cítíte.“

Co dělám?

Pomáhám ženám s uvědoměním si, že jejich tělo neovlivňuje jenom strava, ale také myšlení a prostředí, ve kterém žijí a také lidé, se kterými se stýkají.

Proč to dělám?

Sama jsem před pár lety stála na životní křižovatce a měla spoustu zdravotních problémů.  Vyzkoušela jsem sama na sobě sílu kvalitních potravin, pochopila reakce těla při detoxikaci a jak se cítím potom, jak je mi skvěle a mám zase radost ze života - rozhodla jsem pro CESTU poznávání a objevování nových zkušeností.

Předávám své zkušenosti ostatním ženám a dělá mi velkou radost vidět jiskřičky v očích každé ženy, které pomůžu opět najít smysl života.

Už je to šest let, co je ze mě úplně jiný člověk, prošla jsem mnoha úskalími a stále jsem na CESTĚ, protože ta nikdy nekončí, jenom se otevírají další cestičky, jak jít kupředu za svými sny.

Ráda vám předám vše, co jsem se na své cestě naučila. 

Domluvit si konzultaci

Jak jsem se z poradce pro výživu stala odborným poradcem fyzikální terapie Bemer?

14.02.2019 mi zemřel manžel na náhlou srdeční příhodu. Bylo mu 47 let. Měl nějaké problémy se zády a v té době byl na nemocenské a docházel na rehabilitace. Žádné jiné potíže neměl a když jsme se bavili, co ho trápí, tak říkal, že se nemůže dodechnout. Nadechnout se mohl, ale zpátky to nějak nešlo. Při procházkách se často zastavoval a odpočíval. Nikoho nenapadlo, že je to blížící se infarkt. Pamatuji si jenom, že říkal, že ho bolí záda v oblasti lopatek.

Jeho smrt mi obrátila život úplně naruby. Já jsem v té době pracovala na plný úvazek u firmy Asus jako administrátor a už nějakou dobu jsem pracovala na vedlejší činnost v oblasti zdraví jako poradce pro výživu a suplementaci a připravovala se tak na dobu, kdy se budu moci osamostatnit a dělat to, co mě baví.

Asi za měsíc od jeho smrti jsem dostala pozvání od kamarádky na přednášku o mikrocirkulaci do Prahy. Jelikož jsem aktivní člověk a nechtěla jsem sedět doma, rozhodla jsem se do Prahy jet a zpětně vidím, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí, protože tahle přednáška mi totálně změnila život a konečně můžu dělat práci, která mě naplňuje a baví.

Věděli jste, že infarkt vzniká 10-15 let, než k němu opravdu dojde?

Já jsem to vůbec netušila a tahle přednáška mi otevřela oči a začala jsem se vzdělávat. To vlastně dělám pořád. 🙂 Tahle CESTA taky nikdy nekončí - naštěstí.

Jak vám mohu pomoci?

  • Změřím Vám tělesné hodnoty na váze se segmentální tělesnou analýzouTanita. Všechny hodnoty složení těla naměřené v patnácti vteřinách.
  • Ukážu Vám, jak si nastavit jídelníček tak, aby Vám chutnalo a strava byla vyvážená.
  • Pomůžu Vám s výběrem těch nejkvalitnějších doplňků stravy tak, aby Vám to nezruinovalo peněženku.
  • Naučím Vás, jak očistit tělo od toxických látek, které ovlivňují Vaše tělo a hlavně myšlení.
  • Poradím Vám, jak se správně hýbat, abyste si neublížily, ukážu cviky, které dělat.
  • Pomůžu Vás naučit, jak správně dýchat, abyste měli více energie a radosti ze života.
  • Budu Vaším průvodcem a parťačkou na Vaší cestě za lepším životem.