HERBALIFE

Díky Herbalife se mi zlepšilo snad úplně všechno. Nehty, vlasy, zuby, myšlení, získala jsem zase radost ze života.

Do mého komplexního portfolia přibyla v roce 2021 firma se 40letou tradicí. Je to firma Herbalife. Možná ji znáte, možná už jste měli nějakou osobní zkušenost s koktejly.

Pokud je to už delší doba, tak vězte, že tato firma se neustále rozvíjí a zlepšuje.

Ještě nedávno jsem si nedokázala představit, že bych každý den snídala a večeřela koktejl. Ale moje osobní koučka mi řekla, nejdříve to zkus a pak mi řekneš. Máš možnost volby. Ale když to nevyzkoušíš, nemůžeš soudit.

Zkusila jsem to jeden měsíc a už si nedokážu představit svůj život bez Herbalife.

Zlepšilo se mi snad úplně všechno, nehty, vlasy, zuby, myšlení, získala jsem zase radost ze života.

Chci Herbalife vyzkoušet

Absolvovala jsem kurz Jídlo jako radost a tam se mi začaly skládat moje dlouholeté vědomosti do obrazu jako puzzle. Každou lekci jsem zažívala AHA momenty a odcházela s uvědoměním a radostí na další týden, kterou mám dát do praxe.

Už během kurzu jsem se registrovala do Herbalife a začala využívat benefity, které tato firma nabízí. Slevy na produkty, nejdříve to bylo 25 %, pak 35 % a po půl roce jsem se stala Supervisorem a jsem na 50% slevě. A to už se pak jinak snídá a obědvá. 🙂
A co je skvělé, všichni máte možnost na takovou slevu dosáhnout.

Nejen, že si získáte výsledek v podobě krásného a zdravého těla, zlepší se vám kondice, ale pokud budete vytrvalí a trpěliví jako já, můžete si s Herbalife i přivydělat.

Jak se můžete registrovat a získat slevy na produkty?

Nejdříve mě kontaktujte pomocí formuláře níže a já vás nasměruji a poradím s registrací, zároveň s registrací získáte mě jako svého osobního průvodce zdravým životním stylem.

Mám zájem o (zaškrtněte - možnost výběru více možností)*