Nástěnka snů 2023

Nástěnka snů nebo taky známý výraz Vision board. Co si pod tím pojmem můžeme představit?

V podstatě cokoliv chcete. Všechno, po čem toužíte a myslíte si, že to nikdy nebudete mít.

Co je nejdůležitější při tvorbě takové nástěnky snů? Dovolit si to. Dovolit si vytvořit představu o tom, co chcete ve svém životě mít, jakého partnera chcete mít vedle sebe, kde chcete bydlet, jakou práci chcete mít, kolik peněz chcete vydělávat, jaké země chcete navštívit, co tam chcete dělat.

Nejpodstatnější ale je, jak se chcete cítit. Na co vám je velký dům, když jste tam sami a cítíte úzkost. Na co je vám dovolená u moře, když tam jste s partnerem, s kterým se hádáte. Na co budu mít hodně peněz, když se cítím nepotřebná?

Já jsem si svoji nástěnku snů chtěla udělat už od roku 2015, kdy jsem začala sledovat Stáňu Mrázkovou z Podnikání z pláže. Tenkrát jsem měla milujícího manžela, rodinu, dům, zahradu, zdravou dceru, pejska. Byla jsem šťastná, vyrovnaná žena. Jediná oblast, kde jsem byla nespokojená, byla práce a taky se přiznám, že místo, kde jsme bydleli. Každý víkend jsem vyhlížela hory v dáli a snila o domečku, kde ráno vyjdu ven a uvidím před sebou hory.

Hltala jsem v té době každou informaci o výživě, o on-line podnikání, toužila jsem mít svůj web, pracovat s lidmi a pomáhat jim žít zdravěji. Dnes je 1.1.2023 a já, po sedmi letech toužení, vám můžu sdílet svůj Vision board a věřím, že tak pomůžu mnoha lidem k naplnění jejich snů.

Už rok chci sepsat svůj příběh a vytvořit tak e-book, už dva roky chci napsat knihu o tom, co všechno jsem zažila. Ale zatím se na to nedostalo, protože můj život nabral jiný směr a tento směr se mi moc líbí. Tak třeba jindy, za pár let, ta chvíle nastane. Dnes chci psát o svých zkušenostech s nástěnkou snů.

Tu první jsem si udělala přesně před rokem 31.12.2021. Byla jsem sama doma, se svou fenkou, a protože byl Silvestr, konec roku, pojala jsem to jako symbolický krok a tradici, kterou budu dělat každý rok. Koupila jsem si 2 velké tvrdé papíry a vystřihla si z internetu obrázky toho, co chci v roce 2022 mít a zažít. Z velké části to byly pracovní úspěchy, peníze, auto, motorka, cestování.

Byla jsem v té době bez partnera a upřímně řečeno, nikoho jsem nehledala. Když jsem ale byla skoro hotová, zbylo mi tam ještě místo, a tak jsem přemýšlela, co mi tam chybí. A pak mi to došlo. Chybí tam muž. Takový, kterého jsem si vysnila. Krásný, dokonalé tělo, empatický, sportovec, citlivý, zodpovědný, úspěšný, zábavný, respektující, ambiciózní, šarmantní.

Už teď slyším všechny ženy…cože?

Takový neexistuje!

Když jsem poslala svůj Vision board holkám do Kruhu žena je láska, nastalo pozdvižení. To jako fakt chceš takového borce, vždyť ti ho každá bude chtít přebrat😊. Já jsem napsala, že v tom nevidím problém a že se nespokojím s málem, zasloužím si přesně takového, jakého jsem si vysnila.

A víte, co se stalo 2.1.2022? Přijel muž na inzerát na Marketplace, prodávám občas věci, které nepotřebuji, a tak se potkávám s různými lidmi. Povídali jsme si o stravě, výživě, chtěl si koupit protein, a tak jsem ho pozvala na čaj. Já jsem otevřená příležitostem, tak jsem mu povykládala svůj příběh a po hodině a půl odjel domů. Tady by to mohlo skončit……neskončilo. Po třech dnech mi napsal, že se díval na můj profil na Facebooku a že to vypadá, že máme hodně společného a jestli bych si to chtěla zopakovat.

Jelikož si ráda povídám a byl mi sympatický, řekla jsem ANO. Dali jsme si rande, pak další a další a už to bude rok, co se máme rádi a v listopadu 2022 jsem se k němu nastěhovala a na další rok 2023 mám už nový vision board a ten vypadá už trochu jinak. Posuďte sami. A to bude teprve jízda:-)

A vzkaz na závěr?

Nebojte se snít, nebojte se otevřít představám, nebojte si psát svoje sny.

Dovolte si to!

Sny se plní, ale taky musíte věřit na zázraky!

Renáta Nováková
Kdo jsem? Jsem Renáta Nováková, vědomá žena, certifikovaný Bemer terapeut, průvodce zdravým životním stylem, masér. Ovládám numerologii, pracuji s esenciálními oleji a kvalitní buněčnou výživou, zajímám se o psychosomatické souvislosti a práci s podvědomím. Vyzkoušela jsem si práci kouče a lektora, umím pomoci najít příčinu nemocí, pracuji s lidmi, kteří chtějí změnit svůj život a nebojí se toho.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.