Dnešní den byl pro naši rodinu opravdu významný. Alespoň já to tak cítím. Naše fenka Kejsi je nemocná už delší dobu, protože ji trápí autoimunitní onemocnění zvané furunkulóza. Když měla rok a půl, začaly se u ní objevovat nepříjemné příznaky svědění a pálení u konečníku. Nejdříve jsme to řešili klasickou veterinární cestou. Antibiotika, cyklosporiny, různé mastičky a další léky. Nehledě na to, že to stojí celkem dost peněz, tak vedlejší účinky jsou odstrašující. Bohužel toto onemocnění je záludné a často se vrací. Je to stejné jako u lidí.
Proto jsem hledala cestu, jak pejska nejen léčit, ale vyléčit. A to je vlastně začátek mého příběhu, který jsem sepsala v mém ebooku, který si můžete stáhnout zdarma ZDE. Kamarádka Radka mi poradila, ať se obrátíme na veterináře v Bystřici u Třince, pana Wawreczku, který se mimo jiné zabývá také alternativní léčbou. Nejdříve jsem si říkala, přece nebudu jezdit se psem až do Třince, ale pak jsem se nakonec odhodlala a s manželem jsme vyrazili. Paní Wawreczková pracuje totiž s Bicomem, což je obdobná verze biorezonance, kterou používáme u nás v Centru aplikovaného zdraví a krásy a má ji přizpůsobenu na zvířata. Vždycky, když je Kejsince nejhůř, což je téměř pravidelně na jaře, naložíme ji do auta a jedeme na kůru na Bicom.
Tentokrát to ale bylo jiné, nevím proč, ale podvědomě cítím, že tato návštěva byla naše poslední, protože jsem se mimo jiné rozhodla, že začnu našemu pejskovi místo granulí dávat syrové maso. Říká se tomu barfování a protože přesně nevím, jak nastavit vyvážený jídelníček psovi, tak jsem se jela poradit s Hankou Rumlovou, která provozuje e-shop krmimmasem.cz. Přístup Hanky je opravdu profesionální a mohu vřele doporučit, opravdu své práci rozumí a já jsem maximálně spokojená. Doufám, že i naše Kejsi bude spokojená také. Až uběhne nějaký ten měsíc, určitě o tom napíšu článek. Baví mě to a jsem ráda, že to můžu sdílet s různými lidmi a třeba jim tak pomoci najít řešení i pro jejich chlupatého miláčka.
A myslím si, že je jedno, jestli se jedná o lidi a nebo o zvířata. Někdo si může říct, tak to je trochu omezené, nemyslíš? A já říkám, ano, samozřejmě hraje roli také to, v jakém prostředí žijeme, jaký vzduch dýcháme, jakou pijeme vodu, v kolik vstáváme a spoustu dalších aspektů života. Ale domnívám se, že strava je naše palivo a jako takové bychom ho měli brát a zacházet s ním.
A jíst by se mělo to, co je našemu tělu prospěšné a ne to, co nám určuje reklama v televizi nebo v rádiu, co nám denně předkládají před oči supermarkety nabité potravinami. A to je také to, co učím své klienty, aby se uměli orientovat v té záplavě různě chemicky upravovaných výrobků, aby uměli číst etikety, aby se naučili rozpoznat, co je pro jejich tělo opravdu prospěšné a co jim naopak škodí.
A k tomu mi dopomáhá právě biorezonance, která dokáže poznat, která potravina je pro konkrétního klienta škodlivá a která ne. Říká se tomu intolerance na potraviny a přečíst si o ní můžete ZDE: Aby se vraceli zpět k přírodě, aby uměli odpočívat, aby měli dobrý spánkový režim a další dovednosti, na které už často zapomněli:-) Snažím opravdu celostním přístupem nasměrovat klienta k tomu, aby se všechno sám naučil a mě už potom nepotřeboval. Však je na světě dost lidí, kteří mě také budou potřebovat a rádi se přijdou poradit. A já budu zase ráda, že můžu pomoci.
Tohle všechno se mi dnes honilo hlavou, když jsme v autě čekali v zácpě mezi Třincem a Ostravou a moc jsem se těšila, až to všechno napíšu a budu sdílet s ostatními.
Protože sdílená radost se násobí, víte to?
Mějte hezký den a kdybyste se rozhodli udělat něco pro sebe, objednat se můžete ZDE:
Těším se na Vás Renča