Jak si vybrat zubní pastu

Zuby jsou naší vizitkou, často je to to první, čeho si lidé na nás všimnou. Nejde jenom o to, jak vypadají, ale jestli jsou zdravé, nebolí nás, udržujeme si je čisté a předcházíme tím zánětům.

To, že si je mám pravidelně čistit, to snad nemusím říkat, jak často a jak pořádně, to by vám měli sdělit jako úplně první vaši rodiče nebo později zubní lékař.

Dnešní článek je o tom, jaké používat zubní pasty a proč.

Už nějakou dobu používám zubní pasty bez fluoru, které si kupuji v DM drogerii. Jsou sice dražší, ale moje spotřeba je tak malá, že to nestojí ani za řeč. Už dávno jsem se rozhodla, že na sobě a svém zdraví šetřit nebudu, a tak nemám problém si koupit dražší, za to ale kvalitní zubní pastu.

Moje oblíbená firma Bewit nyní přichází s nabídkou kvalitních zubních past naprosto úplně bez chemie a dovolím si říct, že je to unikátní produkt v České republice, která u nás nemá srovnání.

Proč si vybrat Bewit zubní pastu?

  • Jsou bez fluoru a 100% přírodní.
  • Neobsahují vodu.
  • Rostlinné oleje a Gemma komplex podpoří výživu.
  • Křemelina zeolit odstraní zubní plak.
  • Esenciální oleje v terapeutické kvalitě zuby vyčistí.

Glycerin se postará o posílení a ochranu zubů.

Pojďme se podívat na jednotlivé pasty….

BEWIT Superdent Light – Tuto mimořádně šetrnou zubní pastu ocení zejména ti, kteří mají citlivé zuby a dásně. Klíčové účinky: šetrné čištění, zklidnění, posílení, ochrana, výživa

Na celý popis a složení se můžete podívat zde.

BEWIT Superdent Strong – Mimořádné čistící účinky této extra silné zubní pasty obohacují osvěžující esenciální oleje. Klíčové účinky: čištění, silný osvěžující efekt, posílení, ochrana, výživa

Na celý popis a složení se můžete podívat zde.

BEWIT Superdent Green – Pečující zubní pasta se Spirulinou. Klíčové účinky: čištění, extra péče a hloubková výživa, posílení, ochrana

Na celý popis a složení se můžete podívat zde

BEWIT Superdent Black – Zubní pasta s obsahem aktivního uhlí. Tato zubní pasta vybělí vaše zuby, poradí i s fleky od čaje a kávy. Klíčové účinky: čištění, účinné bělení, posílení, ochrana, výživa.

Na celý popis a složení se můžete podívat zde.

BEWIT Superdent C60 – tato unikátní zubní pasta rozhodně stojí za investované peníze. Obsahuje aktivní uhlí a molekulu C60. Je exluzivní díky svým bělícím a regeneračním účinkům. Klíčové účinky: čištění, účinné bělení, regenerace, posílení, ochrana, výživa.

Na celý popis a složení se můžete podívat zde.

Co je molekula C60? Klikněte na tento odkaz a podívejte se na video zde.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tak co, myslíte si, že můžete pro své zuby udělat to nejlepší a investovat do nich pár korun?

Celou nabídku těchto unikátních zubních past najdete zde.

Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat na tomto odkaze zde.

Renáta Nováková
Kdo jsem? Jsem Renáta Nováková, vědomá žena, certifikovaný Bemer terapeut, průvodce zdravým životním stylem, masér. Ovládám numerologii, pracuji s esenciálními oleji a kvalitní buněčnou výživou, zajímám se o psychosomatické souvislosti a práci s podvědomím. Vyzkoušela jsem si práci kouče a lektora, umím pomoci najít příčinu nemocí, pracuji s lidmi, kteří chtějí změnit svůj život a nebojí se toho.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.